Skutečná Praktika!

“Cvik dělá mistra.”


PROČ MÁME PRAKTIKU ODDĚLENOU OD DALŠÍCH HODIN?

Jen málo lidí trénuje, většina vůbec. Naším cílem je sdílet s vámi tréninkový program, který můžete přizpůsobit svému zájmu i pokročilosti. Dopřejte si výrazně rychlejší taneční růst. Naše praktika je otevřená i těm, kdo nenavštěvují naše lekce. Praktika vám přináší možnost většího soustředění i větší svobody než jakákoliv jiná společenská tango interakce.


“Zkoušejte, chybujte. Tím se zlepšujete.”


Na praktice JSTE SVOBODNÍ.

To znamená, že můžete tančit nebo nemusíte… Jak to?

Pozorování toho, jak jiní tančí, je také nácvik svého druhu. A tanec, když vás někdo pozoruje, je také odlišný od toho, na co jste třeba zvyklí. Nikdo vás tedy do tance nutit nebude. Na druhou stranu se scházíme na této akci, abychom se zlepšovali v tanci, a tak se očekává (pro vaše vlastní dobro), že budete trénovat ať už to, co vás zrovna zajímá, či to, co toho dne nabídneme.


“Znalosti nemají žádnou cenu, pokud je neuvedete do praxe… a praxe vám dodává další znalosti!”


Sepsali jsme pár nápadů jako průvodce pro ty, kteří nemají příliš zkušeností s tréninkem. Předesíláme, že není nutné tyto pokyny do puntíku dodržovat. Můžete si s nimi dělat, co chcete. Nechte se jimi inspirovat k procvičení něčeho jiného, nebo dokonce zcela protichůdného!!! Cílem je procvičit cokoliv, díky čemuž se budete cítit šťastnější a zlepšíte se v tanci. A z vlastní zkušenosti můžeme říct, že čím lepší tanečníci budete, tím šťastnější se budete cítit!
Jakmile se nahlásíte na naši praktiku, pošleme vám pár vět, které si přečtete předem. Díky tomu využijete čas na trénink účelněji. Pamatujte:

“Doba, kterou strávíte na praktice, není směrodatná. Důležité je, co do ní vložíte.”