Our Next Big News!!!

los tresArgentinské tango v Praze

S velikou radostí oznamujeme: 

Během našich Expedic v Buenos Aires, budou naši školu zastupovat a vyučovat všechny pravidelné i soukromé lekce naši úžasní argentinští kolegové! Program lekcí bude stejný a bude rovnou navazovat na náš odjezd. 

GIGGIO GIOVANNI a hned po něm bude navazovat MATIAS TRIPODI – Poprvé v Praze!!!

Velmi doporučujeme a věříme, že si jejich přítomnost v Praze náležitě užijete a opět se něčemu novému přiučíte. Budete v té nejlepší péči.

Argentine Tango in Prague

Argentinské tango v Praze vítá GIGGIO GIOVANNI. Giggio se narodil v rodině umělců, je hluboce zamilován do hudby a pohybu. 23 let se věnuje tango profesionálně a 20 let je vyučuje. Do roku 2006 žil v Buenos Aires a po té začal cestovat po celém světě jako TDj. Jeho výuka je založena na sdílení jeho vášně. Giggio se vrací do Prahy po druhé a je velmi rád, že se opět setká s pražskými tangueros. S Giggiem můžete mluvit, španělsky, rusky, anglicky, italsky i něměcky. 

 

 

Argentinské tango v Praze vítá MATIAS TRIPODIMatias se narodil v Buenos Aires Argentine Tango in Prague1985.  Tanečník, pedagog a choreograf. Shromažďuje řadu atypických zkušeností a žánrů, které se proplétají v estetickém spektru a neustále se rozvíjejí a specializují se na integraci uměleckých nástrojů a jazyků pro pedagogické projekty. Tango tančí od svých 17 let. Absolvoval lingvistiku na UBA (Universita Buenos Aires).  Jeho estetická zvědavost, inspirovaná tangem, ho vedla k dalším disciplínám, jako je psaní, kreslení a video. Od r. 2008 učí a cestuje, v BA a Evropě pracuje s také s nevidomými, nebo spolupracuje v cirkusu. Spolupracoval s Tanztheatrem Pina Bausch nebo s company Incidence Choreographique, spolupracoval s tanečníky pařížské opery, lipského baletu, baletu Opera Rhin, atd…

Matias se těší na setkání s Pražskými Tangueros!!

Argentine Tango in Prague

Matias publikoval knihu, ve které se zabývá systemém zápisu tance argentinského tanga, který sám vytvořil. Matias nabízí teoretickou reflexi reprezentace tanga na hranici teorie a umění. Cílem je najít v anotaci dance ekvivalent k hudební anotaci. Jednoduché a užitečné. Strukturální zápis pro tango je nova učební pomůcka a způsob zachování nehmotného dědictví argentinského tanga. V rámci tohoto projektu vydává v Paříží 2016 knihu o dvou částech.

 

_______________________________________

S radostí oznamujeme:

!SOLD OUT ! DEEPENING 2019 ! ! !

posledních pár míst na Metamorfosis !

_________________________________________

Už je to tady!!! 
Jedna z největších radostí, když se povede skvělá práce s úžasnými lidmi! 

YELLOW SISTERS

Pojeďte s námi na Tango Festival v Římě 2018

J&P Roma 2018Více informací? Kontaktujte nás!

Come with us to Buenos Aires:

Usually during February. UNIQUE: we put you in direct contact with the best of Tango: we’ll make you have luxurious local dance partners for lessons and milongas. Yes, you can keep looking, but you won’t find anything even close to this program… because this is your real tango deal!